Де безкоштовно навчитися англійської онлайн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tvoemisto.tv пропонує 11 онлайн-ресурсів, за допомогою яких можна оволодіти англійською.

Щоб вивчати англійську, не обов’язково наймати репетиторів або записуватися на довгострокові курси. Є безліч ресурсів та матеріалів, які допоможуть оволодіти іноземною мовою безкоштовно та не виходячи з власної квартири.

BBC Learning English – добірки відео та аудіоматеріалів з текстівками для вивчення справжньої британської англійської. Є навіть курси для поліпшення вимови.

Bussu – ресурс з уроками різного формату для вивчення англійської та ще 11 мов. Якщо немає можливості сидіти вдома перед комп’ютером – не проблема. Розробники створили хороший додаток для iOS та Android.

LinguaLeo – цей ресурс підійде і дітям, і дорослим. Тут є багато тематичних курсів, можливість вести особистий словник та переглядати власні успіхи у спеціальному журналі. А з додатком для iOS та Android можливість вчити мову тепер є всюди.

Duolingo – ресурс з великою бібліотекою письмових завдань та диктантів, які будуть цікавими навіть дітям. Є хороші курси для вивчення лексики. І, звичайно, програма для iOS та Android.

 

ESLPod – бібліотека подкастів на найрізноманітнішу тематику. Матеріали подаються легко і з гумором.

Lang8 – тут ви можете опублікувати свій письмовий або аудіоматеріал, і носії мови, зареєстровані на сайті, перевірять його. Ви теж можете допомогти ресурсу та перевіряти завдання з мов, якими достатньо володієте.

Engvid – сайт, на якому можна переглядати англійські відео різного рівня. Також матеріали поділені за тематикою.

Exam English – хороший ресурс для тих, хто готується до міжнародних мовних тестів IELTS, TOEFL та фнших. Також можна пройти тест на визначення власного рівня онлайн.

Loyalbooks – бібліотека безкоштовних аудіокниг, які можна завантажувати і слухати будь-де: у транспорті, у черзі або під час прогулянки.

InterPals Penpals – соціальна мережа, за допомогою якої можна допомагати один одному вивчати мови. Тут можна знайти носія англійської, який планує вивчати українську.

TEDx – це платформа для поширення цікавих думок. На сайті є безліч корисних відео на найрізноманітніші теми. Не бійтеся – вони з субтитрами.

Марія Очеретяна

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР