Понеділок, Травень 20

Чому варто подорожувати Україною – розповів режисер-мандрівник із Нью-Йорка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Артур Вей, режисер-мандрівник із Брукліна у Нью-Йорку, провів 45 днів подорожуючи Україною. Своє бачення країни він передав у колоритному відео та публікації в блозі під назвою «12 причин, чому я безумовно залишуся на довше в Україні».

Про це повідомляє Голос Америки.

Два роки тому Вей продав усе в обмін на свою першу камеру. З тих пір він живе, за його ж словами, «з рюкзака», створюючи короткі відеоролики в усьому світі.

Коли канадська туристична агенція запропонувала йому безкоштовну поїздку в Україну в обмін на розповідь про свої враження у блозі, Вей, який ніколи не був у Східній Європі, без вагань погодився, тільки не чекав чогось особливого від мандрівки.

На запитання «Голосу Америки», що його найбільше здивувало в Україні, режисер відповідає: «Все, – і пояснює: – У мене було нуль очікувань. Люди їдуть до Парижа з великими очікуваннями. Люди приїжджають в Україну без жодних і в кінцевому результаті приходять в екстаз. Ось звідки справжня радість від подорожей – від здивування, принаймні для мене».

What's up Ukraine? [2017 + DRONE]

Spent 45 days there & had a blast!Tag a friend you'd like to travel #Ukraine withLike Life by Art for more videos & 12 reasons why I love UkraineDrone shots thanks to Jess from How Dare She

Gepostet von Life by Art am Mittwoch, 5. Juli 2017

За словами режисера, він нічого не знав про Україну, крім кількох речей, які бачив у новинах. «Я ніколи не думав про Україну, – говорить Вей. – Це ганьба, тому що це найбільша країна в Європі, і вона прекрасна».

Саме цю ідею Вей промотує через своє відео, яке в мережі Facebook переглянуло вже 30 тисяч людей і яке викликало дуже позитивну реакцію в глядачів: «Кожного разу, коли ми чуємо про Україну, – це щось погане в новинах. Але це якраз чому кожний мандрівник, якого я зустрів тут, є здивованим». У відеоролику є панорамні кадри, зняті з допомогою дрона, і чуттєві, колоритні епізоди, що передають атмосферу в українських селах і містах.

За 45 днів, які Вей провів в Україні, він встиг відвідати Київ, Львів, Карпати, Буковель, Чернівці, Чорнобиль і деякі малі міста.

 

«Львів був моїм першим знайомством з Україною. Це об’єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – це затишне місто з бруківкою і тепер одне з моїх улюблених місць у світі. Люди тут знають, як весело провести час: жива музика на кожному кроці; протягом року – 50 фестивалів; і є розроблена колекція з 20-30 «химерних» і тематичних ресторанів, від кафе BDSM до секретного військового бункера. Я отримав шанс познайомитися з Андрієм Садовим, мером Львова, і він пожартував, що це жваве місто, тому що вони процвітають на шоколаді, каві та пиві».

Концерт у Чернівецькому університеті

«Ми танцювали і розважалися в цьому маленькому містечку з 800 людей у Карпатах, – згадує мандрівник. – Вони нам давали надто багато алкоголю, тому найкращі спогади – це насправді те, що я ледве пам’ятаю. (Якщо ви подивитеся всі мої відеоролики, то побачите, що мені дуже подобається розслаблятися з місцевими мешканцями у всьому світі та веселитися з ними.) Вони були просто божевільні. Вони показали нам так багато своїх танців, музики та культури».

«Голос Америки» поцікавився в Артура Вея, як, на його думку, українці можуть зробити імідж своєї країни більш привабливим для туристів, на що він відповів:

«Чудове запитання. Я знаю, що в них є багато речей, які вимагають уваги, як, наприклад, конфлікт на сході країни, але Україна – прихована перлина. Українцям потрібно більше блогерів, кінематографістів, впливових особистостей, щоб показати свою країну. Подивіться на Філіппіни.

Україні потрібно вкладати гроші, щоб поширювати інформацію. Я зробив моє відео чисто з любові, фотоесе було реальним результатом моєї подорожі, який я міг презентувати моїм клієнтам. Мені не заплатили за це відео, але я б сказав, що дійсно варто наймати людей, щоб популяризувати свою країну. Прибуток від інвестицій буде величезним для економіки.

Те саме стосується Чорнобиля: це одне з найкрутіших місць, де я коли-небудь бував, і про нього ніхто не знає, – зауважує Вей і додає: – Якщо хтось хоче найняти мене, щоб я зробив відео про Чорнобиль, я готовий це зробити».

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР