Субота, Березень 23

Чоловічий саундтрек до фільму “Крути 1918” від гурту Гайдамаки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

27 січня 2019 було презентовано кліп на пісню «Чорна Рілля» від Гайдамаків, яка стала додатковим саундтреком до фільму “Крути 1918”. Чоловіча історія про незламність духу вийшла напередодні 101 річниці бою на станції Крути.

“Чорна Рілля” – сучасна рок-версія давньої козацької думи. За словами музикантів, у житті справжнього чоловіка настає час, коли він, зaхищаючи свою кохану жінку, родину або державу, стикається віч-на-віч зі смeртю, без жодних сценаріїв та прикрас.

Відео можна подивитись на офіційному YouTube каналі гурту:

 

“Мені сподобався цей трек, як тільки я його почув, – говорить продюсер фільму “Крути 1918” Андрій Корнієнко. – Старовинна українська пісня в сучасному аранжуванні зазвучала досить потужно та цікаво. А автентичні українські інструменти в руках класних музикантів роблять трек по справжньому чесним”.

Гурт Гайдамаки самостійно створив кліп – від ідеї до режисури. Зйомки відбувалися на Київському морі. Погода сприяла красі кадру – у 20-градусний мороз крига намертво скувала поверхню води.

“Безкрайній крижаний простір мав бути метафорою чистоти та вічності, у яку відійшли душі героїв, що пoлягли у нерівній битвi під Крутами”, – додав лідер гурту Гайдамаки Олександр Ярмола.

Створенний за підтримки Держкіно фільм “Крути 1918” виходить в широкий прокат 7 лютого.

Ще однією з цікавинок цієї стрічки буде музичний супровід пісні Христини Соловій.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР