Чемпіони Ліги Сміху – 2017: Загорецька Людмила Степанівна і Стояновка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У фіналі третіми виступають хлопці з Загорецької Людмили Степанівної. Тренер Юрій Горбунов. Тема – “Греммі” і як завжди шалена група підтримки у львів’ян. “Хочете прікол? Загорецька в фіналі” – починають вони. Святослав вразив новою зачіскою ніби молодого Потапа. Юрій Горбунов стає Настею Каменських. Дмитро грає Надю. Вони вирішили зіграти Потапа і всю його команду. Тут на сцену виходить темношкірий поляк прикордонник і не пропускає їх в Америку. Потім їх зустрічають в чистилищі і хочуть відправити в пекло. Далі Настя Каменських отримує греммі. Для підпису за отримання греммі Дмитро виносить стола. Тай таке. Хлопці отримують 6 балів.

Про це пише Prostonews.

Конкурс із зіркою починають ЗЛС. СТЕМ з Дзідзьо, який нібито сидить в тюрмі разом з хлопцями. Їхні клички Борода, Вентилятор і Дмитро говорить писклявим голосом. Дзідзьо вбиває Дмитра і стає головним в тюрмі. Далі вони дивляться танці з Могилевською. Невдачна спроба втечі з тюрми. Потім лунає пісня “Давно я з дибілами не вступав”. Отримують 5 балів. Кравець не встає.

 

ЗЛС з пародією на Титанік. Зустріч Джек і Роуз які довго пробули на кораблі. Вона закриває очі на секунду і каже що виспалась. Потім вони розправились з німецькою авіацією. Перед ними айсберг Сивохо. Вони у воді і хочуть вигребти. Цілий сезон вигрібали і зараз вигрібуть. Святослав виходить з залу. І вони кажуть що їх об’єднує одна дівчина – Загорецька Людмила Степанівна. Встали всі 6 членів журі. Сума ЗЛС – 17.

Тренери приймають нове, історичне для ЛС рішення – подвійне чемпіонство! Чемпіони Ліги Сміху – 2017: Стояновка і ЗЛС. Пояснимо трохи підсумок: Зеленський одноосібно прийняв таке рішення: “Я хочу зрівняти шанси команди і віддати подвійне чемпіонство, якщо, звичайно, зал не проти”. Зал підтримав.

Повний випуск:

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР