Середа, Березень 20

9 настільних ігор про Львів та інші міста

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львів — місто, яке цікаво пізнавати не лише під час екскурсій чи прогулянок. Це — місто зі своїми особливостями бізнесу, зі своїми непересічними мешканцями. Якщо ви закохались у Львів і не хочете з ним прощатися, його завжди можна взяти зі собою у вигляді гри.

Тут ви дізнаєтесь про настільні ігри про Львів, Київ та Україну, які сподобаються дорослим та дітям.

1. “Бізнес по-львівськи”

Це така собі “Монополія” на львівський манер. Для гри потрібно від двох до шести учасників, яким кортить пошити в дурні усіх інших. Тут також треба кидати кубики та переміщатися по полі, але тут є свої, львівські особливості: вулиці Вірменська, Підвальна, площа Ринок, проспект Свободи… Можна купити “Водоканал” і “Львівелектротранс”, будувати будівлі, брати кредити, податкова тощо.

“У нашій забавці надається можливість стати багатієм, єврейським сином, батяром, власником мануфактури, що має грубі гроші, заробити або просадити всі гроші, мати власний інтерес”, розбагатіти з бідного батяра чи навпаки, – обіцяють розробники гри.

Де купити:  в мережі магазинів сувенірів “Львівські цяцьки”.

2. “Мандрівка Львовом”

Мета гри — розповісти коротку історію найцікавіших місць древнього міста, розкрити їхні таємниці. У комплект гри входить ігрове поле у вигляді пазлів, кубик та фішки для гри, брошура з цікавою інформацією.

“Будьте певні, що ця гра заворожить усіх, хто разом з Вами вирушить у мандрівку королівським містом. Пізнавай, навчайся, розважайся!” – кажуть розробники.

Ціна: 150 грн
Де купити: офіційний вебсайт або в мережі магазинів сувенірів “Львівські цяцьки”.

3. Гра-квест «Вартові Середмістя»

Гра — це мандрівка Львовом у новому незвичному форматі.

«По формі ця гра — як настільна, в книзі є “ігрове поле” – карта, яку ти заклеюєш по ходу просування. По змісту – це постійний чотирьохфазовий цикл: перша фаза – ігрова ситуація, друга фаза: наші рішення, третя фаза: наші ігрові дії, четверта фаза: зворотній зв’язок/зміна ігрової ситуації – всі ці фази є присутніми в процесі нашої мандрівки”, – кажуть розробники гри. Детальніша інформація тут.

Ціна: 265 грн
Де купити: Facebook або на сайті

4. Хитрий жук

Розвивальні гігантські пазли-віммельбухи з сюжетами “Київ” і “Львів” – це супердеталізовані картинки, намальовані за мотивами карт міст. Обидва пазли зроблені за класичними вимогами віммельбуха – великий розмір, щільний картон. Розмір пазлів у складеному вигляді 100х67 см. Кожен складається з 24 деталей.

Кожен раз у грі ви будете знаходити нових героїв і зможете разом з малюком придумувати їхні історії. Завдяки цьому розвивається мова, уява, мислення і пам’ять.

Вік гравців: від 3 років
Кількість гравців: без обмежень
Ціна: 375 грн
Де купити: Facebook

5. Подорож Україною

Гра “Подорож Україною” схожа на всесвітньо відому настільну гру Ticket to Ride – як за механікою, так і за ігровим реквізитом (ігрове поле, картки і т. д.), але з простішими правилами гри.

 

Це гра-ходилка з елементами покрокової стратегії для компанії від 2 до 5 осіб. Перед гравцями стоїть завдання – відвідати якомога більше міст України та подолати найдовший маршрут. Для цього потрібно збирати квитки на різні види транспорту. Варіантів багато, а мета одна – прокласти максимально довгі маршрути, подорожуючи містами України.

Вік гравців: від 8 років
Кількість гравців: 2-5
Ціна: 200 грн
Де купити: сайт

6. Світ громад: акселератор

Гра “Світ громад” – це перша українська настільна кооперативна стратегія в жанрі соціального симулятора. Гравці можуть моделювати сценарії розвитку суспільства, брати участь у розвитку фінансової, бюджетної та податкової культури, а також виявляти та долати конфлікти у суспільстві й розвивати лідерські якості.

Вік гравців: від 12 років
Кількість гравців: 2-6
Ціна: 3450 грн
Де купити: сайт

7. Капіталіст Київ

Під час гри є можливість ознайомитися з основними історико-архітектурними пам’ятками Києва, стати успішними підприємцями в області нерухомості, туризму і транспорту Києва, заробивши максимально великий капітал, або стати єдиним гравцем, який не збанкрутував.

Переміщаючи фішки ігровим полем, гравець може купувати нерухомість, брати участь в аукціонах на її придбання, будувати будинки та підприємства на своїх ділянках, брати кредит у банку під заставу майна, платити податки, штрафи, можливо, навіть опинитися у “в’язниці”.

Вік гравців: 9-12 років
Кількість гравців: 2-4
Ціна: 180 грн
Де купити: yakaboo.ua

8. Крокуй. Київ

У компанії є дві гри для вивчення Києва. Одна з них – мемо-гра “Київ напам’ять”. Це набір із 36 парних карток із зображеннями цікавих і відомих столичних об’єктів, споруд, пам’ятників.

Друга гра – пазл “Києве мій” у вигляді мальованої карти центру столиці, на якій зображені площі та сквери, впізнавані відомі міські об’єкти, фонтани й ліхтарі, мости та вуличні скульптури.

Вік гравців: без обмежень
Кількість гравців: без обмежень
Ціна: пазл “Києве мій” – 250 грн, “Київ напам’ять” – 170 грн
Де купити: сайт

9. #CityPuzzle

#CityPuzzle – своєрідна гра-квест для дітей і дорослих, яка говорить сама за себе: склади своє улюблене місто, свої подорожі і відкриття в ньому за допомогою оригінального фотозвіту або фоторепортажу. Усередині коробки, зробленої у вигляді кросівка, лежать картки-підказки з символами характерних ознак споруди, розважального закладу, місця відпочинку та іншого.

Автори гри радять робити фотографії знайдених місць разом з ігровою карткою. Після цього діліться знімками в мережі, супроводжуючи їх хештегом #citypuzzle.

Вік гравців: без обмежень
Кількість гравців: без обмежень
Де купити: Facebook

За матеріалами БЖ, !Fest

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР