П’ятниця, 19 Квітня

20 відмінностей людини, в якій уживаються інтроверт і екстраверт

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Якщо ви схожі на мене, то ви екстравертований інтроверт. Ви добре відчуваєте себе серед людей, але періодично потребуєте побути на самоті.

“Так не буває. Ти або той, або інший », – кажуть зазвичай.
Ні, буває. Я такий. І безліч інших людей теж. І ми часто опиняємося незрозумілими.

Наприклад, люди часто бачать в мені абсолютно невиправного екстраверта, який звик отримувати увагу з усіх боків. І вони поняття не мають, яке задоволення приносить мені читання в тиші, подалі від чужих очей.

Справа в тому, що екстраверсія і інтроверсія – це не взаємовиключні явища. Це спектр, і ви можете перебувати в будь-якій його частині.

Такі, як я, перебувають приблизно посередині.
Деякі з нас вчилися бути більш товариськими, розуміючи, що людська природа заснована на взаємодії.
Щоб уникнути плутанини, я склав список речей, які варто знати про екстравертованих інтровертів.

1. Ми тихі, але це не означає, що ми не хочемо спілкуватися з вами
Найчастіше у нас є безліч думок, які нам хотілося б обговорити, але ми не впевнені, що вони вас зацікавлять. Краще ми послухаємо вас – просто тому, що хочемо побільше про вас дізнатися і тому, що вам подобається говорити.

2. Те, що нам подобається бути в оточенні людей, не означає, що ми готові говорити
Говоріння вимагає величезних зусиль. Нам досить просто перебувати в оточенні людей, щоб відчувати себе щасливими.

3. Нам подобається спілкування один на один
Камерні посиденьки сам на сам своєю інтимністю подобаються нам набагато більше, ніж багатолюдні компанії. У приватній бесіді ми отримуємо можливість по-справжньому дізнатися про вас і поговорити про важливі речі, замість того, щоб перекидатися незначними репліками в розмові великої групи.

4. Іноді ми не відповідаємо на повідомлення, тому що не хочемо розмовляти – взагалі ні з ким
Це не означає, що ми бісимося або ненавидимо всіх навколо. Іноді спілкування буває так багато, що ми повністю вичерпуємо себе, і нас не вистачає ні на балаканину, ні на СМС, ні на повідомлення в соцмережі. Ми так само відкриті для розмови – але тільки не зараз. Трохи пізніше.

5. Ми готові познайомитися з вашими іншими друзями. Просто попередьте нас заздалегідь про це
Ми не закриті для нових знайомств, просто для нас це досить складно. Нам в буквальному сенсі потрібно підготувати себе до спілкування і змиритися з думкою, що доведеться багато розмовляти.

6. Іноді ми відчуваємо себе самотніми
Важко балансувати між потребою побути наодинці з собою і відчуттям самотності. Часто нам хочеться «вийти в люди», тому що нам самотньо, але затишок і комфорт власної квартири просто не дозволяють залишити її.

7. Нас важко витягнути куди-небудь, але, якщо це вдається, ми веселимося по повній
Іноді потрібен якийсь примус, щоб витягнути нас з дому. Не те, щоб ми не хотіли йти, ні, просто ми відразу починаємо думати: «А що, якщо там буде нудно? Я міг би спокійно дочитати свою книгу. А раптом квитки продані? Або вони взагалі не хочуть мене бачити і покликали просто з ввічливості?»Ми конструюємо в головах сотні причин для того, щоб не залишати будинок.

8. Ми із задоволенням побалакаємо з вашими батьками / друзями / колегами, але потім нам буде потрібен час в тиші
Нам дійсно потрібна «підзарядка» мовчанням після довгих розмов.

9. Ми не найбільш балакучі в компанії, але ми завжди готові підтримати інших
Ми обов’язково підтримаємо в бесіді кого-небудь, якщо виникне необхідність. Ми знаємо, що спілкування не завжди буває комфортним, і якщо бачимо, що комусь в розмові доводиться ще гірше, ніж нам, то зробимо все можливе, щоб йому допомогти.

10. Зазвичай ми не влаштовуємо вечірки, але, якщо влаштовуємо – це справжній виклик для нас
Нам важко уявити, що можна організувати для себе і у себе якусь подію. Ми навіть не думаємо, що людям захотілося б приїхати на нашу вечірку. Але якщо ми наважуємося на це, то підходимо до справи з усією можливою відповідальністю.

11. Ми завжди живемо у власній голові
Навіть якщо ми в даний момент вибралися зі своєї оболонки і оточені людьми, ми все ще занурені в глибини власного внутрішнього світу.

12. Товариськість і вдумливість іноді роблять з нас лідерів. Але це не означає, що ми хочемо похвали
Люди думають, що ми хочемо бути лідерами. Ми можемо встати і говорити перед натовпом, коли це потрібно. Ми можемо приймати рішення, коли це потрібно. Але ми часто аналізуємо себе і даємо не надто високу оцінку своїм навичкам. Іноді ми думаємо, що недостатньо хороші для ролі лідера. Ми завжди вважаємо, що могли б бути кращими.

13. Ми балансуємо між бажанням, щоб наша праця була помічена і оцінена, і панікою від думки, що хтось витратить на нас більше 30 секунд
Іноді ми хочемо уваги, в інший же час не можемо повірити, що хтось готовий приділити нам хоча б 10 секунд свого часу.

14. Інші вважають нас кокетливими. Це не так
Ми розуміємо, що взаємодія з людьми – невід’ємна частина життя, тому ми намагаємося продемонструвати людям щиру зацікавленість в них.

15. Ми сердимося на себе, коли залишаємося вдома і відмовляємо своїм друзям
Саме тому іноді ми змушуємо себе «вийти у світ». Ми хочемо, щоб наші друзі знали, як нам подобається проводити з ними час.

16. Ви можете зустріти нас в кафе і кав’ярнях. Часто ми буваємо там одні
Іноді нам просто хочеться бути поряд з людьми – навіть якщо це незнайомці. Це відмінний компроміс для того, кому потрібно суспільство, але не хочеться спілкування.

17. Ми постійно намагаємося контролювати свого внутрішнього інтроверта
Це трапляється, коли ми опиняємося посеред дійсно великого натовпу. В голові починає стукати єдина думка: «О ні, почалося. Мені потрібно поговорити з кимось прямо зараз », і, якщо це не відбувається, ми ризикуємо замкнутися в собі всерйоз і надовго.

8. Ми не любимо світські бесіди
Ми завжди раді уникнути короткої розмови ні про що, якщо це можливо. Нам цікаво, про що ви думаєте, які ваші життєві цілі, як живе ваша сім’я. Нам не цікаво говорити про погану погоду. Але, якщо вам комфортно говорити про неї, – окей, ми згодні.

19. Наші друзі рідко складають одну компанію
Зазвичай ми вибираємо одну-дві людини з різних соціальних груп, і вони стають нашими близькими друзями. Найчастіше вони залишаються з нами на все життя, і ми готові на все заради них.

20. Якщо ви нам подобаєтеся, то це серйозно
Ми дуже розбірливі в тому, на кого можна витратити час і енергію. Якщо ми вибираємо вас, прийміть це як комплімент. Серйозно. Справа не в тому, що ми настільки закохані в себе. Просто для нас спілкування- це втомлива боротьба з собою. І ми не хочемо витрачати енергію на людей, чиє суспільство не приносить нам задоволення.