Вівторок, Березень 26

15 загадок із секретом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

1. До річки підходять дві людини. Біля берега човен, який може витримати лише одного. Обидві людини переправилися на протилежний берег. Як?

2. Де зустрічається таке, що кінь через коня перестрибує?

3. Шерлок Холмс йшов по вулиці. І раптом він побачив мертву жінку, що лежала на землі. Він підійшов, відчинив її сумку і дістав телефон. В тел. книзі він знайшов номер її чоловіка. Він подзвонив. Каже:

– Терміново приїжджайте сюди. Ваша дружина померла. І через деякий час чоловік приїжджає. Він дивиться на дружину і каже:

– О, мила що з тобою трапилося ???
І потім приїжджає поліція. Шерлок показує пальцем на чоловіка жінки і каже:

– Арештуйте цієї людини. Це він убив її. Питання: Чому Шерлок так подумав?

4. Банка стоїть на столі. Стоїть вона так, що одна її половина знаходиться в повітрі, а інша на столі. Що лежить у банці, якщо через півгодини вона впаде? І чому?

5. Відправився чоловік в море і потрапив у шторм. Його віднесло на острів, де не було чоловіків, а жили тільки дівчата. Вранці прокинувся він весь у мотузках на якомусь ритуалі й дізнався, що його бажають вбити. І попросив він останнє слово. Після того, як він сказав його, дівчата змайстрували йому човен, дали їжу, воду і відправили додому. Що він сказав?

6. Цю загадку учень перший класу вирішує за 5 хвилин, старшокласник за 15 хвилин, студент за 1:00, професор ніколи не вирішить. Загадка: розшифруйте одтчпшсвдд

7. Один поїзд їде з Москви в С.-Петербург із запізненням 10 хвилин, а інший – із С.-Петербурга в Москву з запізненням 20 хвилин. Який з цих поїздів буде ближче до Москви, коли вони зустрінуться?

8. Відомо, що серед дев’яти монет є одна фальшива, у якої вага менша чого у решти. Як за допомогою чашкових ваг за два зважування визначити фальшиву монету?

9. Є два шнура, кожен з яких горить по годині, але горить нерівномірно. Як за допомогою цих двох шнурів і сірників відміряти 45 хвилин?

10. На гладку дошку поклали 2 цегли – один плазом, а інший на ребро. Цеглини важать однаково. Яка цегла зісковзне першим, якщо нахиляти дошку?

11. Кішка – 3 Кінь – 5 Півень – 8 Ослик – 2 Кукушка – 4 Жаба – 3 Собака -?

12. Зустрілися три злочинці: ведмежатник Бєлов, домушник Чернов і кишеньковий злодій Рижов. “Дивно те, що один з нас має чорне, другий біле, а третій руде волосся, але ні в одного колір волосся не збігається з прізвищем”, – сказав чорнявий. “І правда …”, – сказав ведмежатник Бєлов. Який колір волосся у кишенькового злодія?

13. Ви стоїте перед трьома вимикачами. За непрозорою стіною трьох лампочки у вимкненому стані. Вам потрібно провести маніпуляції з вимикачами, зайти до кімнати і визначити, до якої лампочки відноситься який вимикач.

 

14. Стоїть стіна з бетону висотою в 3 метри, довжиною в 20 метрів і вагою в 3 тонни. Як її повалити не маючи ніяких допоміжних засобів та інструментів?

15. Батько з двома синами вирушив у похід. На їхньому шляху зустрілася річка, біля берега якої знаходився пліт. Він витримує на воді або батька, або двох синів. Як переправитися на інший берег батькові і синам?

не підглядайте) Спочатку подумайте самі.

Відповіді

1. Вони були на різних берегах.

2. У шахах.

3. Тому що Холмс не сказав йому адресу.

4. Лід

5. Нехай мене вб’є найнекрасивіша.

6. 1,2,3,

7. У момент зустрічі вони будуть на однаковій відстані від Москви.

8.1-е зважування: 3 і 3 монети. Фальшива монета в тій купці, яка менше важить. Якщо рівні, то фальшивка в третій купці. 2-е зважування: З купки з найменшою вагою порівнюються 1 і 1 монета. Якщо рівні, то фальшивка – залишилася монета.

9. Треба підпалити перший шнур одночасно з обох кінців – це 30 хвилин. Одночасно із першим шнуром підпалємо другий шнур з одного кінця, і коли перший шнур догорить за 30 хвилин, поджигаем другий шнур з іншого кінця – отримуємо решту 15 хвилин.

10. Цеглини почнуть ковзати одночасно. Обидва цеглини тиснуть на дошку з однаковою силою, а значить, однакова й сили тертя, які доводиться їм долати. Питомі сили тертя, що припадають на кожен квадратний сантиметр площі дотику цегли з дошкою, природно, не рівні. Але загальні сили тертя, що діють на цеглу, рівні твору питомої сили тертя на площу поверхні зіткнення, будуть однакові.

11. Кішка – мяу (3), Кінь – і-го-го (5), Півень – ку-ка-рі-ку (8), Ослик – і-а (2), …, Собака – гав ( 3)

12. Бєлов – не білий через прізвище і не чорний, так як він відповів чорнявого. Тобто Бєлов – рудий. Чернов не чорний з-за прізвища і не рудий, так як рудий у нас ведмежатник Бєлов. Кишеньковому Рижова залишився чорний колір.

13. Включити два вимикачі. Через якийсь час одна вимкнути. Зайти в кімнату. Одна лампочка буде палаюча від ввімкненого вимикача, друга гаряча – від включеного і вимкненого, третя – холодна, від незайманого

14. Товщина такої стіни буде не більше двох сантиметрів, що дозволяє штовхнути її рукою

15. Спочатку переправляються обидва сини. Один із синів повертається назад до батька. Батько перебирається на протилежний берег до сина. Батько залишається на березі, а син переправляється на вихідний берег за братом, після чого вони обидва переправляються до батька.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР