Субота, Вересень 21

Вступ 2019: які виші обирають ІТ-спеціалісти в Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

5 липня, Львів – GlobalLogic представила статистику львівських закладів вищої освіти, випускники яких найчастіше співпрацюють з ІТ-компанією, пише Гал-Інфо.

Майже 38% фахівців її львівського підрозділу – випускники Національного університету «Львівська Політехніка». Цей виш також став другим за популярністю в країні. Освіту у ньому здобували понад 11% з більш як 4300 інженерів GlobalLogic в Україні.

За даними GlobalLogic, до переліку популярних серед інженерів львівських закладів вищої освіти також потрапив Львівський національний університет імені Івана Франка (майже 13% фахівців).

З січня по червень 2019 року кількість фахівців в GlobalLogic у Львові зросла на 239 осіб та наразі становить понад 1100 інженерів. Близько 32% з них — новачки (Trainee та Junior рівня), що приєдналися до проектів під час навчання або незадовго після закінчення університету.

 

Молоді інженери, згідно з внутрішньою статистикою GlobalLogic, потрапляють переважно на позицію джуніора або стажера. До речі, близько 10% із них пройшли підготовчі курси GL BaseCamp та за їхніми підсумками долучились до проектів компанії.

Майже 37% випускників стають тестувальниками, 34% обирають розвиток у С/С++. 19% — Java-спеціалісти та 11% молодих фахівців стають .NET-розробниками.

«Профільна освіта – фундамент для успішного розвитку технічних навичок та реалізації масштабних комерційних проектів. Саме тому для ІТ-бізнесу важливо не просто співпрацювати із закладами освіти, а робити це системно: створювати спільні курси, підтримувати навчальні програми, відкривати лабораторії, — коментує Тетяна Хряпіна, керівниця Learning & Development GlobalLogic у Центральній та Східній Європі, — GlobalLogic має стратегічне партнерство з 12 університетами в Києві, Харкові, Львові та Миколаєві. Лише за минулий рік у регіоні Східної та Центральної Європи, до якого також входить Україна, ми інвестували $1,5 млн. у різноманітні програми та навчання спеціалістів.»

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР