Четвер, 25 Квітня

У Львові відкрили лабораторію віртуальної реальності

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівська політехніка стала ініціатором відкриття школи, в якій зможуть реалізувати свої ідеї навіть наймолодші юні генії розробки сучасних технологій. Tech StartUp School почала працювати ще у листопаді 2017 року, і вже за кілька місяців може похвалитись десятками розробок, розповів керівник школи Назар Подольчак. Про це пише Львівська газета.

Одною з найцікавіших розробок лабораторії є прилад, який створює віртуальну, або додану реальність. У ній можна переміщатись, спробувати відтворювати різноманітні демо-симуляції в архітектурі, дизайні, навчанні чи розвагах. За допомогою такого приладу ви можете «наживо» оглянути дизайн вашої майбутньої кімнати, проект індустріального парку чи зіграти гру.

© gazeta.lviv.ua

© gazeta.lviv.ua

«В нас працюють курси, на яких ми навчаємо дітей та студентів й навіть працівників бізнесу, як розробити ідею і потім втілити стартап в життя. Також ми допомагаємо зробити прототип проекту. Він може стосуватись будь-якої теми: від екології до машинобудування. Крім того допомагаємо з пошуком коштів на втілення стартапів, з рекламою. От зовсім скоро ми організовуємо дійство під назвою «Стартапери проти старперів», де молоді розробники презентують свої ідеї інвесторам», – додає Назар Подоляк.


У березні перед спонсорами презентують більше 30 стартапів. За досвідом попередніх зустрічей стартаперів з інвесторами майже половина проектів знайшла людей, які готові профінансувати розробку.

Сьогодні у Tech StartUp School розпочинається курс «Астрономія для найменших», в якому діти віком від 6 років зможуть вивчати сонячну систему за допомогою інноваційної розробки учнів школи. Одним з розробників програми є студент 1 курсу Політехніки Олександр Кнюпа.

«Наша команда вирішила покращити рівень викладання уроків астрономії в Україні. Ми вважаємо, що вони нудні й деякі учні навіть засинають на них. За допомогою розробки тепер можна розглянути всю сонячну систему, обертати її, пришвидшувати рух планет, читати відомості про кожну. Все, що потрібно – це телефон з камерою і проектор чи екран, який це транслюватиме для всіх», – розповідає Олександр.

Ефект програми вже побачили на учнях однієї з львівських шкіл

З командою кафедри штучного інтелекту згодом хлопець розроблятиме віртуальний музей досягнень Політехніки.

Додамо, що Tech StartUp School один із перших центрів в Україні, де розробляються студентські стартами з використанням технологій віртуальної реальності.