Львівська ІТ компанія отримала відзнаку від Британської асоціації Global Sourcing Association

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Британська асоціація Global Sourcing Association (GSA) назвала Україну найкращою країною 2017 року з надання послуг аутсорсингу. Заявку на номінацію України в цій категорії подала львівська компанія N-iX. Вручення відзнаки відбулося 19 жовтня в Лондоні. Конкурентом України у фіналі цього року була Білорусь, пише прес-служба ЛМР.

У 2016 країною року з надання послуг з аутсорсингу названо Єгипет, а у 2015 – Болгарію.

«Нам дуже приємно, що саме львівська компанія отримала нагороду від Британської асоціації Global Sourcing Association. Львівська компанія N-iX заснована у 2002 році, станом на сьогодні вона налічує 700 спеціалістів. Ця компанія є одним із засновників Lviv IT Cluster», – зазначила начальник управління ІТ Марта Романяк.

«Одне із наших завдань – розкрити потенціал України як країни з інженерним та інноваційним потенціалом. Ми розуміли, що в України є все, аби перемогти в цій номінації: велика кількість висококваліфікованих розробників, конкурентні ціни, ІТ інфраструктура, яка швидко розвивається. Ця нагорода – наш скромний внесок у зміцнення ІТ-бренду України у світі», – розповідає Андрій Павлів – СЕО та співзасновник N-iX, голова наглядової ради Lviv IT Cluster.

Чотирнадцять років поспіль асоціація GSA UK Awards відзначає компанії, які демонструють найкращі практики в сфері аутсорсингу. Компанія N-iX, яка подала заявку від України, боролась за перемогу в фіналі в п’яти номінаціях:

  • Країна року з надання послуг з аутсорсингу
  • Міжнародний аутсорсинговий котракт року
  • Телекомунікаційний проект року
  • Проект року з цифрової трансформації
  • ІТ аутсорсинг проект року

В останній номінації – ІТ аутсорсинг проект року – за перемогу, окрім N-iX, боролись ще дві українські компанії – Ciklum та Intellias.

Промоція та зміцнення ІТ бренду України в світі потребує консолідованої праці. На цьому наголошували керівники провідних ІТ-компаній в Україні під час цьогорічної найбільшої технологічної конференції Східної Європи “ІТ Арена”. За їхніми словами, провідні ІТ-компанії в країні повинні об’єднати свої зусилля та сформувати потужний і привабливий бренд України, надавши їй єдиний голос і представивши країну на світових технічних та ділових заходах.

 

Згідно з дослідженнями PwC ІТ-індустрія України займає третє місце за вкладом в ВВП країни, і становить $2,5 млрд. експорту. Очікується, що до 2020 він досягне 10 млрд. доларів з 5,7% внеском у ВВП. За минулий рік вищі навчальні заклади та освітні курси випустили біля 30 тисяч нових ІТ-спеціалістів, які поповнили ряди 100 тисяч розробників, які вже працюють в галузі. Упродовж останніх шести років Україна є топ-30 країн- партнерів з ауторсингу в рейтингах, які складає провідна дослідницька та консалтингова компанія Gartner.

Довідка

GSA – Світова асоціація аутсорсингу (Global Outsourcing Association). Завданням Асоціації є постійний розвиток та поширення стандартів з метою покращення переваг та репутації, а відтак і розміру світової індустрії аутсорсингу. GSA поширює кращі практики, тренди та зв’язки в усьому світі задля об’єднання світової спільноти.

N‐iX є Східноєвропейським постачальником послуг розробки програмного забезпечення, що налічує понад 700 експертів і надає послуги інноваційним технологічним компаніям Північної Америки, Великобританії, Швеції та Європи.

Аутсорсинг – це укладання договору між двома компаніями на передачу деяких функцій, завдань, бізнес-процесів. Організація, що приймає на себе певні функції, повинна професійно спеціалізуватися в даній сфері. Аутсорсинг має тривалий характер взаємодій, на відміну від разових послуг (наприклад, послуг сервісу).

Аутсорсинг передбачає наявність бізнес-процесу, окремих систем і інфраструктури, які передаються на базі контракту тривалого періоду іншій організації.

Аутсорсинг можна віднести до розряду стратегічних рішень. Основний принцип аутсорсингу – «Залишаю за своєю фірмою тільки те, що можу зробити краще, ніж інші. Зовнішнім компаніям віддаю те, що вони можуть зробити краще, ніж інші ». Найчастіше на аутсорсинг віддаються такі завдання: ведення бухгалтерського обліку, прибирання приміщень і прилеглих територій (або, як її ще називають, клінінгові послуги), організація харчування співробітників, навчання молодих співробітників, послуги переказів, автотранспортні послуги, обслуговування та ремонт обладнання, охоронні послуги , ІТ-послуги та інші. В принципі, передати на аутсорсинг можна будь-яку сферу діяльності, яка не є профільною для даної компанії.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР