Понеділок, Вересень 16

Більше, ніж Tesla: українці створили електробайк з найдовшим запасом ходу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Вітчизняна компанія представила гібрид мотоцикла і гірського велосипеда Delfast Ebike. Розробники запевнили, що на одному заряді він зможе подолати майже 400 км.

Сервіс екологічної доставки на електровелосипедах DelFast створив електробайк з запасом ходу 380 км. Це більше, ніж в Tesla Model 3, заявив керівник DelFast Данило Тонкопій, пише 24 Канал.

За його словами, 20 вересня почнеться кампанія зі збору коштів на Kickstarter. Початкова вартість електровелосипеда, дизайн якого можна визначити як гібрид мотоцикла і гірського велосипеда – від $ 2989. Крейсерська швидкість Ebike становить 45 кілометрів на годину.

 

Максимальна швидкість – 55 кілометрів на годину. Виготовлена в США батарея розрахована на 3000 циклів і підтримує рекуперацію енергії. Від двох USB-виходів електродвигуна можна підзарядити смартфон і планшет.

За безпеку Delfast Ebike відповідають іммобілайзер, GPS-трекер, кнопка старт / стоп, сигналізація, віддалений запуск, а також мобільний додаток.

Tech Insider розповів, що український електробайк буде випускатися в трьох варіантах. Prime – з найбільшим запасом ходу на одній зарядці. Він зможе їхати з максимальною швидкістю. Lite – найдоступніша за вартістю модифікація.

За даними Digital Trends, вперше особисто оглянути Delfast Ebike можна буде на виставці Interbike International Expo, яка пройде 20-22 вересня в Лас-Вегасі (США).

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР