У мережі з’явився сайт, на якому продають франшизу “Львівський смітник під ключ”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У мережі недавно з’явився веб-сайт, на якому пропонується придбати цікавий старт-ап. За 200 000 грн і 30 днів творці сайту обіцяють наповнити усі смітники будь-якого міста “якісним львівським сміттям”.

Серед перелічених переваг автори цього гумористичного проекту вказали, що команда професіоналів гарантує наповнення як мінімум 90% всіх контейнерів міста.

“Більше того – у нашій команді є тисячі агентів, котрі готові підкинути мішечок добірного сміття куди-завгодно. Якщо ви не будете задоволені нашими послугами або якістю сміття, ми повернемо гроші в повному обсязі”, – говориться на сторінці.

Девіз компанії: “Менше розмов – більше реальних справ“.

 

Команда “професіоналів” складається із Романа Наглого, такий собі CEO, засновник і натхненник компанії “Львівський смітник”. До неї входять також виконавчий директор Василь Рішай, координатор проекту та стратег Юлія Урна і відповідальний за логістику Олександр Сміттєвоз.

Відгуки незадоволених клієнтів на сайті не публікують, але серед задоволених є мужчина під іменем Іцхак з міста Умань, який поділився своїми враженнями: “Дуже хороша ініціатива, команда професійна, з роботою впоралась на всі 100. Я і моя громадська організація “За сміття” (пробачте за рекламу) будемо і надалі звертатися. Радий співпраці!”

На старт-ап діє весняна акція – придбавши франшизу до початку літа, ви отримаєте знижку 1000 гривень.

Рекламне оголошення вже розмістили на OLX.ua. Продавець Святослав продає проект за акційною ціною 219 000 грн.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР