П’ятниця, Квітень 20

У Львівському метро з’явилися туалети для песиків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Не секрет, що львів’яни вельми полюбляють домашніх тварин, зокрема песиків. Вигулювати їх у спеціально відведених місцях у Львові – одне з найулюбленіших занять власників домашніх улюбленців.

До недавнього часу певною проблемою для самих тварин та їхніх власників було перебування чотириногих у львівській підземці. Інтервали між станціями є доволі довгими, а спеціально облаштованих туалетних кімнат для песиків не було. Про це йдеться на офіційному сайті Львівського метрополітену.

Адміністрація Львівського метрополітену подбала про потреби домашніх тварин і тепер на кожній станції метро є спеціально облаштовані кімнати для задоволення природних потреб чотирилапих друзів. Нові вбиральні одразу сподобалися власникам песиків.

 

“Раніше моя кохана собака Мальва дуже соромилася заходити до людського WC”, – ділиться жителька Львова Вікторія. “А тепер із задоволенням відвідує нову вбиральню для песиків. Тут все як на природі: і зелена травичка, і стовпчик-гідрант, також є тепла водичка та сухі серветки для витирання й висушування лапок. Дякуємо”

“Стовпець-гідрант особливо подобається моєму Саймону, а чистота і акуратність нових вбиралень – на висоті”, – розповідає львів’янин Анатолій. “Після відвідування туалету мій песик одразу веселішає. ”

Облаштування туалетів для песиків це лише невелика частина з усіх запланованих робіт з переобладнання станцій Львівського метро.

Планується ще багато роботи, адже до 2030 року Львівський метрополітен стане частиною «світового метро» Hyperloop.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР