У Львові запустили перший офіційний “кращебгенератор”: як він працює

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

«Краще б Двірцеву зробили!» – таку фразу ми читали в тих ваших інтернетах неодноразово. Та й ви, без сумніву, бачили її десь. Таке писали люди в коментарях до публікацій, де розповідалось, що в місті щось робиться. Здавалось би дивно, робиться щось корисне, але народ вимагає робити «щось інше». І ось Двірцеву почали робити! І що ви думаєте? Ті люди пішли і написали «супер, молодці»? Ніт! Вони знають 101 річ яку хтось має робити «краще б».

Ось була страшна площа Двірцева? Зробили. Була страшна вулиця Богдана Хмельницького – роблять. Бідкаються люди на вуличну торгівлю (або не бідкаються) – вирішують. Однак завжди буде щось ще, чого не доробили, передає 032.ua.

У зв’язку з цим спецпроєкт “Зручне місто” і презентував перший львівський “кращебгенератор“, який знає краще за всіх, “як краще”. Засновано, до речі, на злісних львівських реаліях – тут і транспорт, і ями, і сміттєпереробний завод, словом, все, чого спрагла ідеального громадського простору урбанізована львівська душа забажає.

 

Просто переходьте за посиланням і тицяйте на “Порадити ще …”. Незамінна річ, якщо раптом хтось забув, що ще у Львові слід зробити краще.

Джерело: “Зручне місто

Новини партнерів:
Завантаження...

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР