“Львівський Цукерберг”, або як стати відомим за 30 секунд

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Українці здавна славились своїми традиціями, але шкода, що одні з них – позитивні та приносять людям задоволення, а інші – викликають лише негатив та несприйняття.

Як повідомляє «Ulvovi.info», 13 грудня мережу сколихнуло цікаве відео з одного львівського застілля. На ньому – молодий чоловік, зовнішньо дуже схожий на засновника відомої соціальної мережі Фейсбук, тримає в руці склянку горілки та співає вітальню пісню нареченим. Через «відомі» риси обличчя хлопцю дали кумедне прізвисько – «львівський Цукерберг». Дехто навіть жартував, що хлопець спочатку заспівав, а потім пішов створювати соціальну мережу.

 

До слова, Фейсбук, де спершу опублікували це відео, розривався від коментарів. Люди писали різне: хтось захоплено підтримував хлопця, писав слова подяки та зачаровувався прекрасним співом. Були й ті, що писали про щирість та безпосередність виконання, якому можуть позаздрити всі артисти сучасного шоу-бізнесу. Інші жартома писали, що навіть упустили сльозу від такого душевного виконання. Також люди підмітили, що такі виступи завжди піднімають настрій – і це на весь день. Але один коментар набрав найбільше вподобань, його автор написав, що ось вона – слава, заснув невідомим, прокинувся, а в тебе 20 тисяч переглядів і вже завтра ти можеш обійти Славка Вакарчука.

Звісно, не обійшлося й без негативних коментарів. Були ті, що засуджували таке відео, адже це псує й так не зовсім світлий та прекрасний образ українських чоловіків. Інші злісно писали про те, що в наших українців надмірна пристрасть до алкоголю й нічим хорошим це не закінчиться. Одним словом – і сміх, і гріх! Але відео вже потрапило в Інтернет, механізм запущено, тому маємо те, що маємо.

Джерело: ulvovi.info


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР