У скільки обійдеться покупка квартири у вересні?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Професійні українські ріелтори розповіли, скільки коштує квартира в будинках старого спорудження у різних регіонах України станом на вересень цього року. Найбільш дороговартісним житло прогнозовано виявилося у столиці, Одесі та у Львові.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Domik.ua.

Інфографіка демонструє середні ціни на придбання двокімнатного житла в багатоквартирних будинках старого житлового фонду України. Ціна може коливатися у залежності від планування, площі, комплектації і локації кожного окремо взятого житлового об’єкта.

Найвищу ціну на квартири зафіксовано у Києві – 35 тисяч доларів. В інших центральних містах України найдорожче житло можна придбати в Дніпрі – за $ 24000. Найдорожчі житлові об’єкти виставлені на продаж в багатоквартирних будинках старого житлового фонду Полтави – $ 14000.

 

У західній частині України вартість двокімнатного житла коливається в межах 13-25 тисяч доларів. Найдешевші квартири у Івано-Франківську та Хмельницькому – 13 тисяч доларів. Найвищі показники у Львові – $ 25 тисяч доларів.

Ситуація на сході така – квартира у Запоріжжі – 14 тисяч доларів. Найдорожчі двокімнатні квартири виставлені на продаж в Харкові – 23 тисячі доларів.

В Одесі аналогічна квартира коштує 30 тисяч, а от у Херсоні за таку ж квартиру просять 14 тисяч доларів.

У північній частині України найдорожчі квартири у Сумах – 16 тисяч, найдешевші у Чернігові – 13 із половиною тисяч доларів.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР