Ціни на нерухомість у Львові літо-осінь 2018 (Інфографіка)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

За ціною однієї трикімнатної квартири у Галицькому районі можна купити 5 однокімнатних квартир у Шевченківському. Аналітики платформи OLX підбили підсумки спекотного сезону на вторинному ринку нерухомості у Львові та спрогнозували, як зміняться ціни на квартири цієї осені. Відразу спойлер – потрібно було купувати влітку, пише Гал-інфо.

Традиційно найдорожчим районом у Львові став центральний Галицький. За однокімнатну квартиру у цій частині міста покупцям довелося віддати 32 750 дол., за двокімнатну – 50 000 дол., а трикімнатна обійшлася у 70 000 дол. Якщо ціни на нерухомість у цьому районі перевищують наявний бюджет, радимо звернути увагу на довколишні Личаківський та Франківський райони.

Літні ціни та прогноз на осінь 

Ціни на однокімнатну і двокімнатну квартири в історичній місцевості Личакова в середньому на 10% нижче у порівнянні з Галицьким районом і склали в попередньому сезоні 29 948 дол. і 45 250 дол. відповідно. А ось на трикімнатному житлі серед Личаківських пам’яток можна було заощадити цілих 17%, якщо центр не пріоритет. Середня вартість в літній сезон – 55 000 дол. Якщо ваш вибір припав на один з наймолодших районів Львова – Франківський, цього літа однокімнатну квартиру там можна було придбати за 32 400 дол., а двійку – за 43 000 дол. При цьому за трійку просили навіть менше, а саме 39 000 дол.

Ціна на квартири у Львові за літо 2018 року, USD

 

Що стосується житла у Залізничному та Шевченківському районах, вартість однокімнатної квартири варіювалася у діапазоні від 27 000 дол. до 34 500 дол., двокімнатної – 36 000 – 40 500 дол., трикімнатної – 42 000 – 45 000 дол.

Закриває рейтинг цін Шевченківський район, житло у якому виявилося найдешевшим. Цього літа покупці мали можливість відхопити однокімнатну квартиру за ціною 15 000 дол. У той час, як придбати двійку можна було за 25 750 дол., а трійку – за 51 000 дол.

Якщо говорити про тенденції на ринку нерухомості, у період літніх відпусток традиційно настає тимчасове затишшя – у порівнянні з весною, за червень-серпень 2018 року кількість оголошень з пропозицією придбати житло у Львові на майданчику OLX скоротилася на 36%. Але тим, хто все ж таки проміняв пляж і сонце на пошук і покупку нових квадратних метрів, дуже пощастило. Восени аналітики платформи прогнозують підвищення цін по всій Україні. Отже варто очікувати, що трикімнатні квартири подорожчають на 4% – 6%, однокімнатні – на 11-13%, а ось двокімнатні квартири – на 14-16%.

Довідка про компанію

OLX — один з найбільших онлайн-бізнесів в Україні. База ресурсу налічує 11,4 млн оголошень і щомісяця поповнюється більш ніж на 3 млн нових пропозицій. За даними Gemius cервіс є найбільш відвідуваним в країні після Google, Youtube і Facebook. Кожен другий український онлайн-користувач заходить на OLX мінімум раз на місяць.

Сервіс входить в ТОП-10 найбільш відвідуваних торговельних майданчиків світу. А мобільний додаток OLX встановлений на кожному третьому українському смартфоні і займає першу позицію в категорії “Купівлі” для IOS і Android за даними SimilarWeb.

На OLX за рік продається товарів на більш ніж 1 млрд доларів, а це половина річного обороту ринку e-commerce в країні.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР