Четвер, Листопад 15

Ціни на нерухомість у Львові падають

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

За підсумками останнього року ціни на нерухомість стрімко падають. На початку 2017 року середня ціна за квадратний метр складала 17 тис. грн, мінімальна ціна 12 тис. 200 грн. Натомість на кінець року середня ціна за квадратний метр опустилась до 16 тис. грн, а мінімальна до 11 тис. грн. Про це повідомляє Leopolis.news.

Станом на листопад у Львові покупцям пропонують квартири у 282 новобудовах Львова. З них 177 новобудов котрі здані в експлуатацію або заплановановані до здачі в 2017 році. Найбільшу частку серед новобудов складає житло так званого комфорт класу – 113. На другому місці за обсягами будівництва житло економ класу – це 80 будинків. Новобудов бізнес класу – 67 та 22 будинки еліт класу.

Вартість квадратного метру в новобудовах суттєво залежатиме від забудовника, місця розташування та інфраструктури поруч, а також класу житла. Так найвища середня вартість квадратного у Галицькому районі Львова – 31 тис. 800 грн. Натомість найнижча ціна за квадратний метр у Сихівському районі – 15 тис. грн.

 

Нерухомість еліт класу обійдеться в середньому у 32 тис. 200 грн за квадратний метр. У той же час найдешевше житло економ класу в середньому коштуватиме 14 тис. 300 грн за квадратний метр.

Найактивніше у Львові забудовують Шевченківський район. Тут протягом року збудовано 51 будинок, найменше забудов у Галицькому районі – лише 14 будинків.

Варто зазначити, що за підсумками останнього року ціни на нерухомість стрімко падають. Станом на січень 2017 року середня ціна за квадратний метр складала 17 тис. грн, мінімальна – 12 тис. 200 грн. До кінця року, останні актуальні дані станом на жовтень, середня ціна опустилась до 16 тис. грн, мінімальна до 11 тис. грн.

За рейтингами новобудов у Львові на 2017 рік, найбільш популярним є житловий комплекс від компанії «ЕКО-ДІМ» на вул. Величковського, на другому місці – ЖК Парус Park, на третьому – ЖК «Щасливий», четверте місце посів ЖК «Галицький Лев».

Також слід зазначити що за 10 місяців 2017 року до казни від підприємств будівельної галузі Львівщини надійшло майже 700 мільйонів гривень. Найбільшими платниками будівельної галузі є ПП «Нордік», Філія БУ «Укрбургаз», ПАТ «Укргазвидобування», ТЗОВ ВТП «Бодекс» та Корпорація «Галичартбуд».

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР