Середа, Листопад 20

Рада звільнила електромобілі від ПДВ і акцизу до 2022 року

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

В Україні до кінця 2022 року подовжено дію норми Податкового кодексу, яка дозволяє ввезення електромобілів без сплати ПДВ та акцизу.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

“До кінця 2022 року буде продовжена норма, яка звільняє ввезення в Україну транспортних засобів, оснащених лише електродвигунами, від сплати ПДВ та акцизу”, — йдеться в повідомленні.

Загалом, за підрахунками Мінфіну, реалізація норм закону №9260 дозволить збільшити надходження до зведеного бюджету (в умовах 2019 року) на 6,3 млрд грн, зокрема, до державного бюджету — на 5,9 млрд грн.

© epravda.com.ua

Як відомо, дія відповідної норми повинна була закінчитися 31 грудня 2018 року.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року було скасовано ПДВ та акцизний податок на ввезення на митну територію України транспортних засобів, оснащених електричними двигунами.

 

Верховна Рада перед голосування за Державний бюджет України на 2019 рік ухвалила законопроект №9260 “Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших законодавчих актів щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів”. За ухвалення законопроекту проголосували 236 народних депутатів.

Законопроект, зокрема, передбачає зниження неоподатковуваної вартості міжнародних посилок з 1 липня 2019 року зі 150 до 100 євро. При цьому норма про «три посилки» скасована, оскільки поштові оператори виявилися не готовими до адміністрування такого обмеження.

Крім того, з 1 січня 2019 року збільшуються ставки екологічного податку: ставка податку за викиди двоокису вуглецю зросте з 0,41 грн/т до 10 грн/т з метою стимулювання підприємств до зменшення забруднення навколишнього середовища, а також наближення до ставок за викиди парникових газів у країнах ЄС.

Індексація ставок акцизного податку з тютюнових виробів на 9% передбачена з 1 липня 2019 року.

Документом збільшуються ставки рентної плати за користування надрами для видобування нафти і конденсату на 2%: з 29%/14% до 31%/16% (залежно від глибини залягання) та залізної руди на 0,8% — з 8 до 8,8%. Ставка рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів збільшується на 50%.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР