Субота, Вересень 21

ПриватБанк запустив онлайн-послугу для переказу коштів з Польщі без комісії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

ПриватБанк спільно з Alior Bank запустили послугу, яка дозволяє відправляти в Україну SWIFT-перекази за допомогою смартфона або через банк без комісії.

Про це йдеться у повідомленні банку, передає ЕП.

Для переказу коштів потрібно скористатися онлайн-сервісом Alior Bank, придбати валюту в доларах або євро у валютному обміннику (обміняти долари або польські злоті за курсом банку) і відправити SWIFT-переказ в ПриватБанк.

Термін переказу в Україну становить не більш ніж один робочий день. Далі ПриватБанк зараховує грошові кошти на картки або рахунки одержувачів в режимі онлайн. За отримання такого перекладу відсутні додаткові комісії.

 

Близькі дуже сумують, поки ви працюєте в Польщі 😪 Подбайте про них навіть на відстані. Ми спільно з Alior Bank робимо…

Gepostet von ПриватБанк am Montag, 8. Oktober 2018

Нагадаємо, обсяг приватних грошових переказів в Україну в січні-травні 2018 року зріс на 30% в порівнянні з відповідним періодом минулого року і становив 4,5 млрд доларів.

Як писало ЕП, у міністерстві соціальної політики повідомили, що отримання великих грошових переказів з-за кордону може впливати на вирішення соціальних органів про нарахування субсидії на житлово-комунальні послуги.

Отримання переказів з-за кордону, розмір яких перевищує 50 тисяч гривень може трактуватися органами соціального захисту населення як дохід і буде враховуватися при розрахунку розміру субсидії.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР