Найбагатшим депутатом львівської міськради виявився Григорій Козловський

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Григорій Козловський очолив рейтинг найбагатших депутатів Львівської міської ради за доходами та грошовими активами, які Tvoemisto.tv уклало на підставі декларацій, поданих депутатами до Національного агентства з питань запобігання корупції.

За минулий рік Григорій Козловський отримав 16,78 млн грн доходів. Більшу частину (9,75 млн) – від підприємця Дмитра Серьогіна. Якого типу був цей дохід — у декларації не вказано. Дохід Козловського від підприємницької діяльності склав майже 5 млн грн. Ще майже 2 млн грн депутат отримав від продажу нерухомого майна.

Згідно з декларацією, станом на кінець минулого року у Григорія Козловського було грошових активів на 17,6 млн грн (усі — у готівці). Більшу частину він тримає у гривні — майже 12 млн грн. Водночас, минулого року депутат витратив на придбання земельних ділянок та нерухомості понад 7,5 млн грн.

У його власності, згідно з декларацією, були три дорогі годинники — марок Ulysse Nardin, Breguet, Patek Philippe невідомої вартості, придбані ще у попередні роки. Нових автомобілів він не купував. У його власності були Lexus RX350 2006 р. в., мікроавтобус Mercedes-Benz Vito 2007 р. в., бус Volkswagen Transporter 2005 р. в., паркетник Mercedes-Benz GL550 2008 р. в. та BMW X6 2012 р. в.

 

Козловському, згідно з декларацією на кінець року належали 10 земельних ділянок різної площі — у Винниках, Східниці, Львові та Підберізцях Пустомитівського району. Крім того, ще три ділянки у Східниці йому належали на 50%. Ділянки у Підберізцях Козловський придбав минулого року. У його власності були також вісім квартир (ще в одній йому належали 50%) та два житлові будинки: один у Винниках, а інший — у Східниці.

Протягом лютого Григорій Козловський купив в однієї людини у Винниках дві земельні ділянки та житловий будинок, вартістю понад 2 мільйони гривень.

Депутат Львівської міської ради та бізнесмен Григорій Козловський у лютому встиг придбати дві земельні ділянки та житловий будинок у Винниках.

Про це йдеться у змінах до декларації про доходи Григорія Козловського, які він подав 17 лютого 2018 року.

Нагадаємо, приватний підприємець Григорій Козловський володіє “Гранд Готелем” (проспект Свободи), також власником готельно-ресторанного комплексу “Святослав”, пивного ресторану “Королівська пивоварня” у Львові. Також нещодавно стало відомо, що Григорій Козловський є співласником будівельної компанії Avalon, яка зведе у Львові першу 25-поверхівку. Станом на кінець 2017-го Григорій Козловський був також єдиним засновником ТОВ «Академія футболу» та співзасновником ПП «Телець».

А 1 березня Григорій Козловський відкрив на площі Ринок, 36 новий ресторан у 5-поверховій пам’ятці архітектури.

Сьогодні Григорій Козловський є депутатом Львівської міської ради. На виборах 2015 року він пройшов у міськраду у складі Блоку Петра Порошенка.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР