Неділя, Вересень 22

На Львівщині побудують вітроелектростанцію потужністю 50 мегават

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Львівське ТОВ “Яворів Енерго 2” планує побудувати вітроелектростанцію потужністю 50 мегават на території Яворівського району Львівської області, повідомляє Економічна Правда.

Це випливає з інформації про розроблений проект, яка оприлюднена в Єдиному реєстрі оцінки впливу на навколишнє середовище.

У рамках проекту планується встановити 25 вітроелектроустановки потужністю 3,5-5 МВт кожна на відстані від 400 м до 800 м один від одного. Планована висота веж – 100-166 м. Загальна площа забудови – 1 га. Щорічна генерація е/е становитиме близько 180 тис. МВт-год.

Також у планах “Вінд Пауер Джі ЕС Ай Волинь”, в яку входить “Яворів Енерго 2”, будівництво високовольтної підстанції 110 кВ на площі до 2 га і трансформаторного обладнання для забезпечення прийому і передачі в енергосистему згенерованої ВЕС електроенергії.

З метою безперебійної роботи ВЕС планується також реконструювати високовольтне обладнання на підстанції 330кВ “Львів Західна” (1-2 осередки 35кВ-110 кВ).

 

ТОВ “Яворів Енерго 2” належить компанії ТОВ “Вінд Пауєр Джі ЕС Ай Волинь”, афілійована з Wind Power GSI (Трускавець Львівської обл.), Входить до групи компаній “Гринвиль Енерджі”, належить АТ “Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд” Гринвиль “.

Нагадаємо, “Вінд Пауер Джі ЕС Ай Волинь” також має намір побудувати ВЕС потужністю 150 МВт в складі 50 вітрових електроустановок на території Зимненської Іваничівської об’єднаних територіальних громад (Володимир-Волинський і Іваничівський р-ни Волинської обл.).

Як повідомлялося в кінці 2018 року, європейці планують побудувати ВЕС на Херсонщині.

Зазначимо, що 65% коштів, виплачених ДП “Енергоринок” за альтернативну енергію у 2018 році, пішли десятьом бізнес-групам, насампереж – електростанціям, що перейшли від братів Клюєвих китайській держкорпорації CNBM, холдингу Ріната Ахметова, а також ВЕС шведсько-українського бізнесмена Карла Стурена.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР