Середа, Листопад 13

Львівський сміттєпереробний завод увійшов у ТОП-10 інфраструктурних проектів України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Майбутній сміттєпереробний завод, який цього року розпочнуть будувати у Львові, потрапив у ТОП-10 інфраструктурних проектів України за версією всеукраїнського журналу НВ, зайнявши 9 сходинку.

Журнал «Новое Время» за допомогою представників Мінінфраструктури, Держагентства автодоріг та Укрзалізниці, а також ряду регіональних адміністрацій створив список з десяти найбільш масштабних та цікавих інфраструктурних проектів України, які реалізуються вже сьогодні і будуть завершені в найближчі роки.

До ТОП списку окрім львівського сміттєпереробного комплесу видання включило і рекультивацію полігону в Грибовичах, яка стартує цього року. Терміни реалізації: 2019-2021. Вартість: 1,09 млрд грн (35 млн євро).

Також у переліку головних інфраструктурних проектів України, окрім львівського заводу є сміттєпереробний комплекс в Харківській області.

 

Серед інших проектів є Gо Highway (чотирисмугова транспортна автомагістраль, яка з’єднає два порти – Одесу і польський Гданськ,звідси й абревіатура GO) вартістю 82,8 млрд грн ($3 млрд), автомобільна дорога Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка вартістю 17,7 млрд грн і терміном реалізації проекту 2017-2021 років, продовження третьої лінії метрополітену в Харкові за близько 12 млрд грн (387 млн євро) з терміном реалізації 2019-2022 роки тощо.

Довідка

Львів комплексно вирішує питання поводження з твердими побутовими відходами. За два роки у місті збудують перший в Україні сучасний сміттєпереробний комплекс із європейською технологією механіко-біологічної переробки відходів, рекультивують старий полігон та впровадять нову систему поводження з відходами. Вона передбачатиме сортування сухих та вологих відходів, вторинної сировини та облаштування окремих майданчиків для збору електроніки, великогабаритного і будівельного сміття. Вже цього року відкриється станція компостування органічних відходів. Для цих цілей місто отримало 25 мільйонів євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, 10 мільйонів євро гранту — безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Внесок міста — 6,75 мільйона євро.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР