Понеділок, Березень 25

Львівський дослідний завод «Хвиля» продали з аукціону за 51 млн гривень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Фонд державного майна України продав львівський дослідний завод «Хвиля», що на вул. Науковій, 7 у Львові за 61,2 млн грн (в тому числі ПДВ 10,2 млн. грн).

Про продаж заводу, що перебував у державній власності, стало відомо з системи Prozorro.Продажі, інформує ФДМ.

Важливо зазначити, що на участь в аукціоні було зареєстровано 7 учасників. Ціна об’єкта малої приватизації за результатами торгів зросла у 4 рази.

Відповідну угоду з приватним підприємством “Аверс-LVIV” укладено 28 грудня 2018 року.

Початкова ціна заводу склала 12,6 млн грн. Підприємство викупило завод за 51 млн грн, що у чотири рази більше, ніж його початкова вартість.

Предметами діяльності ДП «Дослідний завод «Хвиля» були виробництво іншого електричного устаткування; механічне оброблення металевих виробів; виробництво сталевих бочок і подібних контейнерів; виробництво інших готових металевих виробів; виробництво електророзподільчої та контрольної апаратури (основний); надання в оренду інших машин, устаткування та товарів; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; передача електроенергії.

 

Середньооблікова чисельність працівників складає 24. Обсяг реалізованої продукції за 2017 рік склав 4 млн 946 тис. гривень, а чистий збиток склав 471 тис. гривень за 12 місяців роботи.

За радянських часів на заводі «Хвиля» проектували та виготовляли технічне устаткування.

Спочатку в аукціоні перемогло ТОВ “Західний торговий ресурс”, яке запропонувало за об’єкт приватизації 60 млн грн (без ПДВ) проти 51 млн грн (без ПДВ). Однак потім перше відмовилося від підписання договору купівлі-продажу, відповідно переможцем стало підприємство “Аверс-LVIV”, яке запропонувало другу за величиною суму (51 млн грн).

До комплексу заводу «Хвиля» входять 23 будівлі на вул. Науковій, 7 у Львові (3,2 га) та ще 27 будівель у селі Новий Яричів, що у Кам’янко-Бузькому районі (13 га). Зокрема, у Львові це складально-монтажний корпус, насосна станція, адміністративні будівлі та незавершене будівництво.

За даними Youcontrol, розмір статутного капіталу приватного підприємства “Аверс-LVIV” складає 3,5 млн грн. Основний вид діяльності компанії є діяльність у сфері права, а також виробництво іншого електричного устатковання, механічне оброблення металевих виробів, виробництво сталевих бочок і подібних контейнерів, надання в оренду будівельних машин і устатковання тощо.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР