Вівторок, Березень 19

Львівська міська рада інвестувала 20 млн гривень в індустріальний парк у Рясному

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Керуюча компанія City Park Lviv вже розпочала підготовчі роботи для будівництва парку. Про це пише Твоє Місто.

Львівська міська рада інвестувала в індустріальний парк у Рясне-2 20 млн гривень в інженерні мережі, а також в організаційні та підготовчі роботи по парку. Про це в коментарі Tvoemisto.tv повідомив в.о. начальника управління інвестицій та проектів Роман Старецький.

Загалом, згідно з бізнес-планом, в індустріальний парк у Рясному-2 інвестують приблизно 50 мільйонів доларів.

«Менеджером індустріального парку та керуючою компанією є City Park Lviv. Вона займається його розвитком. Був етап, коли обставини не давали почати роботу над парком, але зараз керуюча компанія працює в напрямку підготовчих робіт по земельній частині, а також над залученням учасників індустріального парку», – каже Роман Старецький.

Львівська міська рада спільно з нідерландською компанією-інвестором CTP повернулись до роботи над будівництвом індустріального парку на 3 тис. робочих місць у Рясному-2. Про це під час засідання сесії Львівської міськради 20 грудня 2018 року заявив міський голова Андрій Садовий.

 

 

Садовий також заявив про ведення перемовин з однією із великих західних компаній, яка планує відкрити свої підрозділи на території індустріального парку, однак не озвучив її назви.

Додамо, що генпрокуратура та поліція порушили кримінальну справу за фактом виділення землі під індустріальний парк у Львові. Львівській міській раді інкримінували суттєве зниження ціни на землю під індустріальний парк. Втім, під час сесії Львівської міської ради 20 грудня, міський голова Львова Андрій Садовий повідомив про відновлення робіт щодо індустріального парку.

«Були обставини, які лежали в площині судових спорів, але вони рухаються вперед до позитивного рішення для міської ради і індустріального парку загалом. Важко говорити про 2019-й рік, але є 25 га землі, які стануть майданчиком для розвитку промисловості в місті, а також інтерес серед іноземних компаній, проте точно про щось казати ще зарано», – розповів у коментарі Tvoemisto.tv Роман Старецький.

Нагадаємо, Львівська міська рада продала понад 20 га землі під проект індустріального парку, який планували будувати ще в 2016-му році. Однак Генпрокуратура порушила кримінальне провадження за фактом продажу, звинувативши міську владу в тому, що ціну було суттєво занижено. Проте на початку 2017 року в міській раді заявили, що не відмовляються від ідеї спорудження цього парку, а наприкінці 2018-го Андрій Садовий повідомив про повернення Львова до ідеї будівництва індустріального парку.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР