ФК «Карпати» оголосив про продаж 50% акцій клубу за ₴1

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На офіційному сайті львівських «Карпат» опубліковано повідомлення про те, що керівництво клубу готове продати 50% акцій клубу за символічну суму – одну гривню.

Однак перед майбутнім покупцем ставиться одна умова – він повинен надати офіційні фінансові гарантії для повноцінного функціонування клубу на відповідному рівні.

«Ті, хто бажають взяти на власні плечі відповідальність за долю та процвітання львівських «Карпат», можуть надсилати офіційні пропозиції, свої контакти та мотиваційну частину на пошту: fckarpaty63@gmail.com», – йдеться у повідомленні.

Варто нагадати, що в останньому матчі «Карпат» фанати вивісили банер «Дим, продай клуб». Дим – прізвисько, яким фанати називають почесного президента «Карпат» Петра Димінського.

 

Як повідомляють ЗМІ, президент львівських Карпат Петро Димінський веде переговори про передачу акцій клубу власнику Руху із Винників Григорію Козловському. Про це повідомляє Трібуна.

Поки невідомо, в якому форматі буде укладено угоду – покупка Карпат чи тимчасове управління, але відомо, що переговори між Димінським та Козловським розпочалися ще у вересні і майже дійшли до кінця.

Варто додати, що ФК Карпати належать двом офшорним компаніям: Мендил Лімітед” Петра Димінського і “Крісан Холдінгс” Ігоря Коломойського, яка вже кілька років не приймає участі в житті клубу.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР