Будівництво IT-мікрорайону у Львові розпочнеться у грудні 2017

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Реалізація проекту будівництва мікрорайону з інфраструктурою для розміщення підприємств галузі інформаційних технологій Innovation District IT Park між вул. Стрийська, Чмоли, Луганська і Козельницька у Львові розпочнеться в грудні поточного року.

Про це в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” повідомив генеральний директор львівського об’єднання IT-компаній Lviv IT Cluster Степан Веселовський.

За його словами, будівництво першої черги IT-парку триватиме близько 2,5 роки, вона складе близько 90% всього проекту, а перший раунд інвестицій досягне $95 млн.

Проект передбачає зведення шести восьмиповерхових офісних будівель і двох бізнес-центрів, а також готелю (5,7 тис. кв.м), дитячого садка (2 тис. кв. м), університету (6 тис. кв. и), фітнес- залу і парковки на 3167 місць.

За даними на сайті ІТ-парку, загальна площа забудови становить 10 га. Площа офісних приміщень складе 82,3 тис. кв. м, площа рітейлу і сервісної зони – 12,9 тис. кв. м.

Друга черга IT-парку передбачає будівництво двох бізнес-центрів і триватиме 5-6 років, повідомив Степан Веселовський.

Першими резидентами Innovation District IT Park стануть компанії SoftServe, N-iX, GlobalLogic, Intellias і Perfectial, зайнявши близько 50 тис. Кв. м офісних приміщень.

 

“Більше 90% орендарів складуть IT-компанії, невеликий відсоток – інфраструктура на кшталт відділень банків, страхових, фуд-корти, відділень доставки тощо.”, – зауважив Степан.

В університетському корпусі, за словами Веселовського, розміститься факультет Українського Католицького Університету (УКУ, Львів). У новому приміщенні будуть викладати усе навчальні програми, пов’язані з інформаційними технологіями.

Крім того, Lviv IT Cluster планує створити на території парку сучасні IT-лабораторії, відкриті для студентів IT-спеціальностей всіх львівських вузів.

Lviv IT Cluster – спільнота IT-компаній у Львові. Крім проведення профільних заходів, організація займається проектами інфраструктури IT-сфери в місті.

С. Веселовський нагадав, що IT Cluster також реалізує проект IT House – будівництво доступного житла для працівників сфери IT. Перший багатоповерховий будинок був побудований два роки тому.

Представник Lviv IT Cluster додав, що в наступному році стартує проект IT House 2.0, який передбачає будівництво будинку на 150 квартир. Крім того, IT Cluster планує побудувати IT Village – невелике селище біля Львова, в якому будуть проживати тільки IT-шники.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР