Автобан Львів-Чоп зацікавив американських інвесторів – Омелян

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Інвестори зі США розглядають можливість інвестування коштів у будівництво концесійної швидкісної автомобільної дороги між Львовом, Чопом, що є частиною дороги міжнародного значення М-06, яка починається в Києві і закінчується на кордоні з Угорщиною на КПП “Чоп”.

Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян під час круглого столу “Поточні концесійні проекти у секторі морських портів України”, передає Урядовий портал.

 

“Для України це новий продукт, який ми хочемо почати з конкретних проектів: стивідорна компанія “Ольвія”, Херсонський торговельний порт, порт Чорноморськ. Хочемо також включити в цей перелік першу концесійну залізницю, євроколію, яка поєднає Київ та Одесу. Інтерес з боку іноземних інвесторів до цього вже є. Думаю, що після входження Hutchison Ports та DP World на український ринок вантажопотік буде достатній”, – сказав Омелян.

Міністр висловив сподівання, що буде розширено державно-приватне партнерство та концесію на українські автошляхи.

“Якраз сьогодні [ред. – 19 жовтня] відбулась зустріч з американськими інвесторами, які розглядають можливість будівництва автобану з Чопу до Львову. Є багато інших проектів, про які треба говорити і робити. Запрошую всіх до співпраці”, – зазначив міністр інфраструктури.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР