Вівторок, 18 Лютого

У Львові !FEST збудував готель з фасадом із кортенової сталі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

У Львові холдинг емоцій !FEST збудував готель на вулиці Лемківській, 15а, де раніше розташовувались «Лабораторія їжі» Холдингу і «Видавництво Старого Лева». Це перша будівля у місті, фасад якої виконаний із кортенової сталі.

Відкриття відбулось  на початку 2020 року. Це 7-поверховий готель, де розмістились 69 двомісних номерів. Для відвідувачів є маленька парковка.

Фото: TRDZ / Facebook

Основний матеріал проєкту – кортен, який з часом змінює свою фактуру. Наразі сталь ще не набула свого остаточного вигляду. Загалом, фасад буде повністю темного кольору, а коли випадатиме дощ, то вона ставатиме яскравішою.

Фото: TRDZ / Facebook

До цього у Львові використовували кортенову сталь при спорудженні першої черги Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні. Відтак, станом на зараз побудована меморіальна стела, яку покрито кортеном, і вона вже набула свого вигляду за місяці часу.

Довідка

Кортенова сталь — легована сталь, що, за певних умов, стійка до атмосферної корозії. Це група сталевих сплавів, що були розроблені для використання у важкій промисловості, суднобудуванні як конструкційний матеріал. Також використовуються як декоративний матеріал при створенні будівель, скульптурних композицій, тощо.

 

Особливістю таких сплавів є те, що сталь після певного часу (до кількох років) перебування на відкритому просторі піддається початковому окисленню, після чого набуває мідного кольору та більше не страждає від негативного впливу навколишнього середовища. На поверхні сталі формується захисний шар, який і убезпечує її надалі від впливу атмосферної корозії. Така сталь не потребує фарбування чи іншого обслуговування.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР