Вівторок, Липень 17

Проект траси для «Формули-1» у Львові від студента «ЛП»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

23-річний архітектор Іван Віщук у 2016 році завершив розробку проекту траси автодрому для міжнародних змагань у Львові. Про свій проект архітектор розповів ZAXID.NET.

Нещодавно Іван Віщук захистив магістерську роботу у НУ «Львівська політехніка» з проектом автодрому, який може бути побудований у Львові та відповідає всім міжнародним стандартам. За задумом автора, траса, яка могла б приймати змагання «Формули-1», могла б розташуватись у південно-західному напрямку від центру Львова між селами Сокільники, Годовиця і Малечковичі.

 

Стандартна довжина треку – 5,51 км, перепад рельєфу сягає 20-25 м. Арена за проектом Івана Вішчука розрахована на 65-70 тис. глядачів, а також передбачає паркінг на 16 тис. автомобілів.

Іван Віщук розповів ZAXID.NET, що родом із Чернівців, де закінчував Чернівецький політехнічний коледж за спеціальністю «архітектура». Після цього продовжив навчання за цією ж спеціальністю у «Львівській політехніці».

«Розробити проект надихнула цікавість до автоспорту і бажання розробити якісний проект автодрому в Україні для міжнародних змагань», – розповів архітектор.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР